loader from loading.io

25. septembri Puhata ja mängida: Kas Xboxil on nüüd rohkem eksklusiive kui PlayStationil?

Puhata ja mängida

Release Date: 09/25/2020

26. novembri Puhata ja mängida: See nädal tegime 5 mängu läbi! show art 26. novembri Puhata ja mängida: See nädal tegime 5 mängu läbi!

Puhata ja mängida

Tegelikult ka, sest Martin on mänginud Essays on Empathy mängukogumikku ja Rainer on läbinud teinud uue indihiti Exo One.

info_outline
19. novembri Puhata ja mängida: Kui Grand Theft Autos sajab, siis ikka kallab show art 19. novembri Puhata ja mängida: Kui Grand Theft Autos sajab, siis ikka kallab

Puhata ja mängida

Tänases saates me vist ei räägigi muust, kui Grand Theft Autos III uusversioonidest ja vihmast, mida seal sajab.

info_outline
12. novembri Puhata ja mängida: Miks keegi ei räägi uuest Call of Dutyst? show art 12. novembri Puhata ja mängida: Miks keegi ei räägi uuest Call of Dutyst?

Puhata ja mängida

Sügise suurimad mängud on väljas, aga miskipärast räägivad kõik pigem Forza Horizonist kui Call of Dutyst. Ka Rainer on Mehhikos autodega kärutamas käinud ja jagab muljeid. 

info_outline
5. novembri Puhata ja mängida: Kas Metaverse on üldse mäng? show art 5. novembri Puhata ja mängida: Kas Metaverse on üldse mäng?

Puhata ja mängida

Rein räägib, mis on Facebooki Metaverse ja kas see on mäng ning Martin räägib sama Age of Empires IV kohta.

info_outline
29. oktoobri Puhata ja mängida: GTA triloogia uusversioon tundub täitsa okei? show art 29. oktoobri Puhata ja mängida: GTA triloogia uusversioon tundub täitsa okei?

Puhata ja mängida

GTA Trilogy esimene trailer on väljas, mänge ennast tuleb veel paar nädalat oodata. Tundub see kõik siis paljulubav või mitte?

info_outline
22. oktoobri Puhata ja mängida: Aeon Must Die peab ikkagi surema show art 22. oktoobri Puhata ja mängida: Aeon Must Die peab ikkagi surema

Puhata ja mängida

Rainer on mänginud Eesti kõige skandaalsemat mängu Aeon Must Die. Mõned asjad on hästi ka, aga sellest ei piisa.

info_outline
14. oktoobri Puhata ja mängida: GTA on tagasi!  show art 14. oktoobri Puhata ja mängida: GTA on tagasi!

Puhata ja mängida

Nüüd on ametlikult teada, et GTA3, Vice City ja San Andreas tulevad tagasi uusversioonidena, aga see tekitab meis ka mõningaid murenoote, sest vanad versioonid on poodidest kadunud. Räägime ka Eesti teemadel, Puppey edust The Internationalil ja Aeon Must Diest.

info_outline
8. oktoobri Puhata ja mängida: Uus Life is Strange suudab üllatada show art 8. oktoobri Puhata ja mängida: Uus Life is Strange suudab üllatada

Puhata ja mängida

Martin on mänginud uut Life is Strange'i mängu True Colors ja see suudab üllatada, no tõesti.

info_outline
1. oktoobri Puhata ja mängida: Diablo 2: Resurrected on igat pikslit väärt show art 1. oktoobri Puhata ja mängida: Diablo 2: Resurrected on igat pikslit väärt

Puhata ja mängida

Rein on mänginud lõpuks Diablo 2 uusversiooni ja see on täpselt nii hea, nagu see olema pidi.

info_outline
24. septembri Puhata ja mängida: Kas uut F1 2021 kohe ikka peab kindlasti mängima? show art 24. septembri Puhata ja mängida: Kas uut F1 2021 kohe ikka peab kindlasti mängima?

Puhata ja mängida

Meil on külas Sulev Ladva, mis tähendab ainult üht: automängud! Pikalt ja põhjalikult! Ette võtame F1 2021 ja Art of Rally ja kindlasti midagi veel.

info_outline
 
More Episodes

Microsoft ostis ära Bethesda ja sellega ka hulga kuulsaid mängusarju ja stuudioid? Kas nendest kõigest saavad nüüd Xboxi eksklusiivmängud?

Uudistes veel kiirelt: Game Passi kasutajate arv kasvas kiirelt ja PlayStation 5 müüdi Eestis läbi, uusi ei tule ilmselt nii pea. Uue Xboxi laiendatav mälu maksab sama palju kui Xbox One S. Esimesed Metal Gear Solidid tulevad uuesti arvuti peale.

Martin kihutas art of rallyga ja Rainer ütleb, kas Mario 3D All-Stars on väärt ost. Spelunky 2, ilmselt peab ostma? Rainer ütleb! Rein pole Wasteland 3-st vaimustuses.

Soovituseks, on Rocket League, mis on tasuta Epicus. Ja 10 eurot saad peale kauba ka kaasa.