loader from loading.io

27.novembri Puhata ja mängida: Uute konsoolidega pole kiiret ja Oculus Quest 2

Puhata ja mängida

Release Date: 11/27/2020

 14. jaanuari Puhata ja mängida: Me arvasime, et see mänguseeria on surnud, aga... show art 14. jaanuari Puhata ja mängida: Me arvasime, et see mänguseeria on surnud, aga...

Puhata ja mängida

Aasta on käima läinud ja meil on läbi töötamiseks palju uudiseid.

info_outline
7. jaanuari Puhata ja mängida: Mida me ootame aastalt 2022? show art 7. jaanuari Puhata ja mängida: Mida me ootame aastalt 2022?

Puhata ja mängida

Tänases suures ennustussaates räägime, mida me siis alanud aastalt ootame ning kes ja mis annavad sellel aastal tooni? Ja üleüldse, milliseid mänge sellelt aastalt oodata on?

info_outline
31. detsembri Puhata ja mängida: 2021. aasta kokkuvõte heast, halvast ja kõigest muust show art 31. detsembri Puhata ja mängida: 2021. aasta kokkuvõte heast, halvast ja kõigest muust

Puhata ja mängida

Meie traditsiooniline aastalõpusaade oma tuntud headuses: võtame kokku lõppeva aasta olulisemad trendid ning laotame teie ette enda isiklikud lemmikud.

info_outline
24. detsembri Puhata ja mängida: Häid pühi kõigile ja mängumuusika erisaade! show art 24. detsembri Puhata ja mängida: Häid pühi kõigile ja mängumuusika erisaade!

Puhata ja mängida

Taaskord on aeg mängumuusika erisaateks! Me oleme aga tagasi juba järgmine nädal ja võtame selle aasta kokku. 

info_outline
17. detsembri Puhata ja mängida: Matrix ongi uus generatsioon show art 17. detsembri Puhata ja mängida: Matrix ongi uus generatsioon

Puhata ja mängida

Täna arutame pikalt The Game Awardsil välja kuulutatud uute mängude üle ning muidugi räägime Matrixi Unreal 5 demost.

info_outline
10. detsembri Puhata ja mängida: Jõuludeks Xbox või PlayStation? Vastus on lihtne show art 10. detsembri Puhata ja mängida: Jõuludeks Xbox või PlayStation? Vastus on lihtne

Puhata ja mängida

Jõulud pole mägede taga, nii et mida kuuse alla poetada, Xboxi või Playstationit? Või hoopis midagi muud? Vastus selle on tegelikult lihtne.

info_outline
3. detsembri Puhata ja mängida: Miks GOG ega Epic ei saa Steami vastu? show art 3. detsembri Puhata ja mängida: Miks GOG ega Epic ei saa Steami vastu?

Puhata ja mängida

Rainer ja Rein arutavad täna, miks Steam ikka veel konkurentide ees nõnda suurt edumaad hoiab, millal võiksime näha 40XX videokaartide seeriat, natuke veel GTA kogumiku uudiseid ja loodame suuremat sorti Resident Evil 4 uusversiooni ilmumisele.

info_outline
26. novembri Puhata ja mängida: See nädal tegime 5 mängu läbi! show art 26. novembri Puhata ja mängida: See nädal tegime 5 mängu läbi!

Puhata ja mängida

Tegelikult ka, sest Martin on mänginud Essays on Empathy mängukogumikku ja Rainer on läbinud teinud uue indihiti Exo One.

info_outline
19. novembri Puhata ja mängida: Kui Grand Theft Autos sajab, siis ikka kallab show art 19. novembri Puhata ja mängida: Kui Grand Theft Autos sajab, siis ikka kallab

Puhata ja mängida

Tänases saates me vist ei räägigi muust, kui Grand Theft Autos III uusversioonidest ja vihmast, mida seal sajab.

info_outline
12. novembri Puhata ja mängida: Miks keegi ei räägi uuest Call of Dutyst? show art 12. novembri Puhata ja mängida: Miks keegi ei räägi uuest Call of Dutyst?

Puhata ja mängida

Sügise suurimad mängud on väljas, aga miskipärast räägivad kõik pigem Forza Horizonist kui Call of Dutyst. Ka Rainer on Mehhikos autodega kärutamas käinud ja jagab muljeid. 

info_outline
 
More Episodes

Uute konsoolide kättesaadavusega on jama ja neid müüakse väga kallilt. Kas üldse on kiiret nende ostuga? Reinul on aga hoopis Oculus Quest 2 käes.

Uudistes räägime sellest, et järjest rohkem inimesi mängib ka arvutil puldiga ja Fortnite on varsti saadaval ka tellimusega ning Red Dead Online tuleb eraldi mänguna. Üllatav, aga Xbox Series X pole mängudes PS5-st üle, vähemalt praegu.

Martin tegi Tell Me Why läbi, Rainer räägib Hyrule Warriors Age of Calamity'st ja Rainer tegi Crash Bandicoot 4 läbi. Ja Rein tegi Obra Dinni läbi.

Ja Steamis on käimas sügisene allahindlus.