loader from loading.io

19. märtsi Puhata ja mängida: Kui hea on uus Eesti mäng Hiis?

Puhata ja mängida

Release Date: 03/19/2021

28. jaanuari Puhata ja mängida: Kas su arvuti on Crysis 4 jaoks valmis? show art 28. jaanuari Puhata ja mängida: Kas su arvuti on Crysis 4 jaoks valmis?

Puhata ja mängida

Sellel nädalal kuulutati välja nii mõnigi uus mäng. EA ja Respawn teevad 3 uut Star Warsi mängu, Crytech uut Crysist ja Blizzard uut ellujäämismängu. Aga millal me neid näeme, või kas, ei tea keegi. Võibolla aasta, võibolla kahe pärast. Lahkame ka Hitman 3 Steami draamat, teame millal Steamdecki välja saatma hakatakse ja lõpuks ometi millal ka Resident Evil 4 fännide poolt tehtud uusversiooni mängida saab.  Rein on kõvasti mänginud arvutiversiooni God of Warist ja Rainer teeb ülevaate viimase aja Gamepassi indimängudest ja räägib miks ta jälle Hitmani...

info_outline
21. jaanuari Puhata ja mängida: Microsoft ostis Activisioni ja sellega muutus kõik show art 21. jaanuari Puhata ja mängida: Microsoft ostis Activisioni ja sellega muutus kõik

Puhata ja mängida

Erisaade! Me unustame kõik muu ja räägime täna üksnes sel nädalal toimunud videomänguajaloo kõige suuremast ostust: Microsoft omastas Activisioni. Mida see nüüd siis tähendab? Mida saab 70 miljardi dollari eest? Kas Call of Duty’st saab Xboxi eksklusiiv? Kas World of Warcraft tuleb Steami? Mida hakkab Microsoft peale mobiilimängudega? Ja kõik teised põletavad küsimused saavad vastuse... mingil kujul.

info_outline
 14. jaanuari Puhata ja mängida: Me arvasime, et see mänguseeria on surnud, aga... show art 14. jaanuari Puhata ja mängida: Me arvasime, et see mänguseeria on surnud, aga...

Puhata ja mängida

Aasta on käima läinud ja meil on läbi töötamiseks palju uudiseid.

info_outline
7. jaanuari Puhata ja mängida: Mida me ootame aastalt 2022? show art 7. jaanuari Puhata ja mängida: Mida me ootame aastalt 2022?

Puhata ja mängida

Tänases suures ennustussaates räägime, mida me siis alanud aastalt ootame ning kes ja mis annavad sellel aastal tooni? Ja üleüldse, milliseid mänge sellelt aastalt oodata on?

info_outline
31. detsembri Puhata ja mängida: 2021. aasta kokkuvõte heast, halvast ja kõigest muust show art 31. detsembri Puhata ja mängida: 2021. aasta kokkuvõte heast, halvast ja kõigest muust

Puhata ja mängida

Meie traditsiooniline aastalõpusaade oma tuntud headuses: võtame kokku lõppeva aasta olulisemad trendid ning laotame teie ette enda isiklikud lemmikud.

info_outline
24. detsembri Puhata ja mängida: Häid pühi kõigile ja mängumuusika erisaade! show art 24. detsembri Puhata ja mängida: Häid pühi kõigile ja mängumuusika erisaade!

Puhata ja mängida

Taaskord on aeg mängumuusika erisaateks! Me oleme aga tagasi juba järgmine nädal ja võtame selle aasta kokku. 

info_outline
17. detsembri Puhata ja mängida: Matrix ongi uus generatsioon show art 17. detsembri Puhata ja mängida: Matrix ongi uus generatsioon

Puhata ja mängida

Täna arutame pikalt The Game Awardsil välja kuulutatud uute mängude üle ning muidugi räägime Matrixi Unreal 5 demost.

info_outline
10. detsembri Puhata ja mängida: Jõuludeks Xbox või PlayStation? Vastus on lihtne show art 10. detsembri Puhata ja mängida: Jõuludeks Xbox või PlayStation? Vastus on lihtne

Puhata ja mängida

Jõulud pole mägede taga, nii et mida kuuse alla poetada, Xboxi või Playstationit? Või hoopis midagi muud? Vastus selle on tegelikult lihtne.

info_outline
3. detsembri Puhata ja mängida: Miks GOG ega Epic ei saa Steami vastu? show art 3. detsembri Puhata ja mängida: Miks GOG ega Epic ei saa Steami vastu?

Puhata ja mängida

Rainer ja Rein arutavad täna, miks Steam ikka veel konkurentide ees nõnda suurt edumaad hoiab, millal võiksime näha 40XX videokaartide seeriat, natuke veel GTA kogumiku uudiseid ja loodame suuremat sorti Resident Evil 4 uusversiooni ilmumisele.

info_outline
26. novembri Puhata ja mängida: See nädal tegime 5 mängu läbi! show art 26. novembri Puhata ja mängida: See nädal tegime 5 mängu läbi!

Puhata ja mängida

Tegelikult ka, sest Martin on mänginud Essays on Empathy mängukogumikku ja Rainer on läbinud teinud uue indihiti Exo One.

info_outline
 
More Episodes

Martin on mänginud uut Eesti mängu Hiis, mis tundub esmapilgul täiesti pädev? Aga kas see on seda ka tegelikult?

Uudistes räägime sellest, et Sony näitas natukene nüüd PS5 VR-lahendust ja Disco Elysiumi lõplik versioon ilmub märtsi lõpus. Dying Light 2 peaks nüüd sel aastal ilmuma ja Jade Raymond hakkab Sonyle mänge tegema. Rainer räägib edasi Yakuzast ja Apex Legendsist. Rein tegi Children of Morta läbi ja räägib enda uuest ruuterist.

Soovituseks on kõik need mängud, mida Sony tasuta ära annab.