loader from loading.io

2. aprilli Puhata ja mängida: Kas me saame The Witcher 4?

Puhata ja mängida

Release Date: 04/02/2021

30. juuli Puhata ja mängida: Flight Simulator on suurepärane, aga kas see on üldse mäng? show art 30. juuli Puhata ja mängida: Flight Simulator on suurepärane, aga kas see on üldse mäng?

Puhata ja mängida

Microsoft Flight Simulator jõudis nüüd Xboxi konsoolidele, Rainer on seda proovinud ja see on tõesti hea, aga kui palju seal on üldse mängu?

info_outline
23. juuli Puhata ja mängida: Kes peaks ostma endale Steami taskukonsooli? show art 23. juuli Puhata ja mängida: Kes peaks ostma endale Steami taskukonsooli?

Puhata ja mängida

Steam kuulutas välja enda taskukonsooli. Mis see see on ja kellele on mõeldud Steam Deck?

info_outline
15. juuli Puhata ja mängida: Kas Netflixist saab mängude Netflix? show art 15. juuli Puhata ja mängida: Kas Netflixist saab mängude Netflix?

Puhata ja mängida

Rainer ja Rein on üle pika aja koos stuudios ja vaatavad üle mis Sony oma State of Playl välja kuulutas, mida võiks tähendada Netflixi sisenemine mänguturule, Ghostwire Tokyo ja Resident Evil 8 mitmikmäng lükati edasi, Witcheri uudiseid ja isegi natuke mänguprojektidest Eestis mis seotud Reinuga ja millal täpselt toimub järgmine Mängudeöö.  Mänginud oleme Boomerang X'i, Subnautica: Below Zerot ja Rein sai lõpuks oma uue arvuti. Soovituseks Yakuza-seeria Humble Bundle'is.  Lingilist:

info_outline
9. juuli Puhata ja mängida: Kas Nintendo Switchi OLED-mudel on kohustuslik ost? show art 9. juuli Puhata ja mängida: Kas Nintendo Switchi OLED-mudel on kohustuslik ost?

Puhata ja mängida

Nintendo kuulutas välja uue Switchi mudeli, aga see vist pole see, mida kõik ootasid. Kes selles süüdi on?

info_outline
2. juuli Puhata ja mängida: Ratchet & Clank toob uue generatsiooni päriselt kohale show art 2. juuli Puhata ja mängida: Ratchet & Clank toob uue generatsiooni päriselt kohale

Puhata ja mängida

Martin on mänginud PlayStation 5 peal Ratchet & Clank: Rift Aparti ja see on nüüd tõesti uus generatsioon. Uudistes: Windows 11 toob uuendusi ka mänguritele ja XCloud on nüüd ametlikult saadaval, trikitades ka Eestis. Sony ostis veel ühe stuudio ja Konami teeb jälle mänge. Lisaks veel mängudest Resident Evil Village, mille Rein tegi läbi, uus indihitt Industries of Titan Rainer mängib Marioga golfi. Soovituseks on Steami suur suvemüük. Lingilist:

info_outline
18. juuni Puhata ja mängida: E3 kõige olulisemad uued mängud show art 18. juuni Puhata ja mängida: E3 kõige olulisemad uued mängud

Puhata ja mängida

Suur mängumess E3 2021 tuli see aasta teistmoodi, aga välja kuulutati ikkagi suurel hulgal uusi mänge. Mis olid kõige olulisemad?

info_outline
11. juuni Puhata ja mängida: Mida toob algav E3? show art 11. juuni Puhata ja mängida: Mida toob algav E3?

Puhata ja mängida

Mängumess E3, või midagi selle sarnast on algamas ja Rainer ja Rein spekuleerivad mida võiksime näha ja vaatame üle mis juba välja kuulutatud või lekkinud on.

info_outline
4. juuni Puhata ja mängida: Kas on lootust, et Far Cry 6 on hea? show art 4. juuni Puhata ja mängida: Kas on lootust, et Far Cry 6 on hea?

Puhata ja mängida

Mida arvata Far Cry 6-st? Lõpuks näidati meile seda, milline mäng välja näeb, aga kas on põhjust rõõmustada?

info_outline
28. mai Puhata ja mängida: Eesti mängude kuu: Death & Taxes ja HOMM VII show art 28. mai Puhata ja mängida: Eesti mängude kuu: Death & Taxes ja HOMM VII

Puhata ja mängida

Eesti mängude kuu raames on külas on Ott Madis Ozolit, kes on Death & Taxes ja HOMM VII üks arendajaid ning kes paljastab, mis on uus mäng, mille kallal Placeholder Gameworks töötab.

info_outline
21. mai Puhata ja mängida: Eesti mängude kuu - Disco Elysium show art 21. mai Puhata ja mängida: Eesti mängude kuu - Disco Elysium

Puhata ja mängida

Meil on käsil Eesti mängude kuu ja külas on Kaspar Tamsalu (Disco Elysium).

info_outline
 
More Episodes

CD Projekt Red hakkab tegema korraga kahte suurt mängu, kas üks nendest on The Witcher 4? Kaks uut mängu on meil ka käsil: Evil Genius 2 ja Monster Hunter Rise.

Räägimegi pikemalt kõigist neist CD Projekt Redi ja Cyberpunk 2077 uudistest, aga ka sellest, et Sony andis kinnituse, et PS3, PSP ja Vita digipoed lähevad suvel kinni. Jätkame positiivsel noodil: Alan Wake 2 on ilmselt tegemises ja lõpetame negatiivsel toonil: uute konsoolide lisamälu on ikka väga kallis.

Soovituseks on PlayStation Plus, kuhu tuleb aprillis värske Oddworld: Soulstorm.

Lingilist:

https://www.eurogamer.net/articles/2021-03-30-cyberpunk-2077-developer-cd-projekt-red-moving-to-develop-multiple-aaa-projects-at-same-time

https://www.eurogamer.net/articles/2021-03-31-cyberpunk-2077s-online-portion-no-longer-standalone

https://www.eurogamer.net/articles/2021-03-29-cyberpunk-2077-patch-means-delamain-will-finally-stop-bothering-you

https://www.eurogamer.net/articles/2021-03-29-sony-confirms-ps3-psp-and-vita-digital-stores-closing-for-good-this-summer

https://www.eurogamer.net/articles/2021-04-01-control-developer-remedy-working-on-alan-wake-2-report

https://www.eurogamer.net/articles/2021-03-29-ea-announces-next-gen-golf-game-ea-sports-pga-tour

https://www.eurogamer.net/articles/2021-03-27-microsoft-lists-22-id-xbox-games-coming-to-xbox-game-pass