loader from loading.io

9. juuli Puhata ja mängida: Kas Nintendo Switchi OLED-mudel on kohustuslik ost?

Puhata ja mängida

Release Date: 07/09/2021

17. septembri Puhata ja mängida: Uncharted 4 lõpuks arvutil! show art 17. septembri Puhata ja mängida: Uncharted 4 lõpuks arvutil!

Puhata ja mängida

Tänane saade kulub üllatuslikult peamiselt uudistele. Sony kuulutas välja asju, mida me eelmisel nädalal ette kujutadagi ei osanud. Näiteks Uncharted 4 ja Lost Legacy arvutil! Knights of The Old Republic uusversioon! Ja palju muud. 

info_outline
10. septembri Puhata ja mängida: Millised mängud on veel PlayStation 5-le varuks? show art 10. septembri Puhata ja mängida: Millised mängud on veel PlayStation 5-le varuks?

Puhata ja mängida

Sony kuulutab kohe välja hulga uusi PlayStation 5 mänge, aga mida me üldse näha tahaksime?

info_outline
2. septembri Puhata ja mängida: Diablo II: Resurrected teeb kõike väga õigesti show art 2. septembri Puhata ja mängida: Diablo II: Resurrected teeb kõike väga õigesti

Puhata ja mängida

Diablo II: Resurrected. Rein on mänginud selle avatud beetat ja ta ei suuda enda vaimustust varjata.

info_outline
27. augusti Puhata ja mängida: Gamescomi kõige olulisemad uudised show art 27. augusti Puhata ja mängida: Gamescomi kõige olulisemad uudised

Puhata ja mängida

Martin ja Rainer lahkavad täna Gamescomi uudiseid: mis oli oluline ja mis tegelikult ei olnud?

info_outline
20. augusti Puhata ja mängida: Fortnite, Among Us ja GTA: San Andreas taas pildil show art 20. augusti Puhata ja mängida: Fortnite, Among Us ja GTA: San Andreas taas pildil

Puhata ja mängida

Rainer ja Rein saavad siiski arutada Fortnite ja Epicu üsna inetut käitumist, spekuleerida GTA 3, Vice City ja San Andrease remasterite üle ja saavad pea laivist teada, mis on uus Call of Duty. 

info_outline
13. augusti Puhata ja mängida: Kas The Ascent on see küberpunk-mäng mida oleme oodanud? show art 13. augusti Puhata ja mängida: Kas The Ascent on see küberpunk-mäng mida oleme oodanud?

Puhata ja mängida

Rainer on puhkuselt tagasi ja valmis rääkima kogemustest arkaadimängudega Soomes ning uuest küberpunk-indihitist The Ascent. 

info_outline
6. augusti Puhata ja mängida: Millist massirollikat peaks täna mängima? show art 6. augusti Puhata ja mängida: Millist massirollikat peaks täna mängima?

Puhata ja mängida

Joosep Uusväli annab nõu, millist massirollikat peaksid sa täna mängida?

info_outline
30. juuli Puhata ja mängida: Flight Simulator on suurepärane, aga kas see on üldse mäng? show art 30. juuli Puhata ja mängida: Flight Simulator on suurepärane, aga kas see on üldse mäng?

Puhata ja mängida

Microsoft Flight Simulator jõudis nüüd Xboxi konsoolidele, Rainer on seda proovinud ja see on tõesti hea, aga kui palju seal on üldse mängu?

info_outline
23. juuli Puhata ja mängida: Kes peaks ostma endale Steami taskukonsooli? show art 23. juuli Puhata ja mängida: Kes peaks ostma endale Steami taskukonsooli?

Puhata ja mängida

Steam kuulutas välja enda taskukonsooli. Mis see see on ja kellele on mõeldud Steam Deck?

info_outline
15. juuli Puhata ja mängida: Kas Netflixist saab mängude Netflix? show art 15. juuli Puhata ja mängida: Kas Netflixist saab mängude Netflix?

Puhata ja mängida

Rainer ja Rein on üle pika aja koos stuudios ja vaatavad üle mis Sony oma State of Playl välja kuulutas, mida võiks tähendada Netflixi sisenemine mänguturule, Ghostwire Tokyo ja Resident Evil 8 mitmikmäng lükati edasi, Witcheri uudiseid ja isegi natuke mänguprojektidest Eestis mis seotud Reinuga ja millal täpselt toimub järgmine Mängudeöö.  Mänginud oleme Boomerang X'i, Subnautica: Below Zerot ja Rein sai lõpuks oma uue arvuti. Soovituseks Yakuza-seeria Humble Bundle'is.  Lingilist:

info_outline
 
More Episodes

Nintendo kuulutas välja uue Switchi mudeli, aga see vist pole see, mida kõik ootasid. Kes selles süüdi on? Räägime ka miks Rein peaks rõõmustama Sony uue stuudioostu üle, muretseme Assassins Creedi ja Doom Eternali tuleviku pärast ning kuigi GTA 6 ei tule niipea, siis vähemalt teame natuke detaile selle kohta ja miks Ghost of Tsushima Directors Cut ei ole üldse nii äge kui võiks. 

Rein räägib oma arvutiostusaagast ja Subnautica lisast Below Zero ning Rainer jätkab Apex Legendsis ja on sügaval Misteri FPGA-maailmas. 

Soovituseks Resident Evili seeria Steamis. 

Lingilist:

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2021-spec-analysis-switch-oled-model-new-display-old-tech

https://www.polygon.com/22558968/playstation-studios-acquires-nixxes-software-pc-ports

https://www.eurogamer.net/articles/2021-07-07-assassins-creed-infinity-is-a-live-service-platform-connecting-future-games

https://www.eurogamer.net/articles/2021-07-02-doom-eternal-ditching-planned-pvp-invasions-mode-for-new-solo-horde-mode

https://www.eurogamer.net/articles/2021-06-30-konami-deal-sets-silent-hill-fan-tongues-wagging

https://www.eurogamer.net/articles/2021-07-05-dont-expect-grand-theft-auto-6-anytime-soon

https://www.eurogamer.net/articles/2021-07-01-ghost-of-tsushima-directors-cut-is-official-out-in-august-on-ps4-and-ps5