loader from loading.io

7. jaanuari Puhata ja mängida: Mida me ootame aastalt 2022?

Puhata ja mängida

Release Date: 01/07/2022

20. mai Puhata ja mängida: Eesti mängude kuu: külas on Mihkel (Circle Empires / Luminous) show art 20. mai Puhata ja mängida: Eesti mängude kuu: külas on Mihkel (Circle Empires / Luminous)

Puhata ja mängida

Eesti mängude kuu jätkub ja külas on Mihkel (Circle Empires / Luminous), kes on ainsa Eesti mängutriloogia taga. Selgub, kuidas see kõik sündis, miks see selline on ja mis saab edasi. Uudistes räägime uuenenud PlayStation Plusist ning Fall Guysi olulistest uuendustest ning Silent Hill 2 kuulujuttudest. Mängudest räägime uuesti Eesti mängust Haiku the Robot, Rein räägib Roguw Legacy 2-st ja Diablo 2 ladderist ja Martin ütleb, et Songs of Conquest on tõesti hea. Soovituseks on Borderlands 3, mis on Epicus tasuta, ja Circles Empiresi mängud on ka praegu alla hinnatud.  ...

info_outline
13. mai Puhata ja mängida: Eesti mängude kuu: külas on Rein Zobel (Bootstrap Island) show art 13. mai Puhata ja mängida: Eesti mängude kuu: külas on Rein Zobel (Bootstrap Island)

Puhata ja mängida

Eesti mängude kuu läheb edasi ja täna on külas Rein Zobel, kes räägib enda uuest mängust nimega Bootstrap Island, pikalt ja põhjalikult - kuidas ta selleni jõudis, mis seisus mäng on praegu ja mis saab edasi. Uudistes räägime sellest, et FIFA pole enam FIFA ja Starfield lükati edasi ning Rainer sai endale uue kompuutri. Martin aga mängis The Stanley Parable: Ultra Deluxe'i. Soovituseks on Prey, mis on Steamis tasuta. Lingilist:  

info_outline
6. mai Puhata ja mängida - Eesti mängude kuu: Andrejs Rusinovskis show art 6. mai Puhata ja mängida - Eesti mängude kuu: Andrejs Rusinovskis

Puhata ja mängida

Käes on taaskord Eesti mängude kuu ja selle aitab avad GameDev Estonia tegevjuht ja LvlUp! muuseumi üks asutajatest Andrejs Rusinovskis. Jutuks tuleb mänguharidus Eestis, skeene kitsaskohad ja plaanid ja mis täpsemalt toimub muuseumiga ja miks kõik võiksid võimalikult kiirelt sammud sinna seada. Uudistes räägime Square väga imelikust käigust Tomb Raideri ja Deus Exiga, Prince of Persia tulevikust, WarCrafti mobiilimängust, miks Crysis 4 kõlab huvitavam ja mis on RedOut 2. Vaatame ka teemasid millest rääkisime 10 aastat tagasi.  Rein on mänginud läbi esimese Zelda, Modern...

info_outline
29. aprilli Puhata ja mängida: Mängud, mille pärast meile meeldib mängida show art 29. aprilli Puhata ja mängida: Mängud, mille pärast meile meeldib mängida

Puhata ja mängida

Meie saade sai 10 aastaks ja kas juhuslikult või selle tõttu tuleb juttu paarist mängust, miks näitavad hästi, miks meile on meeldinud teha seda saadet ja miks üldse mänge mängida. Olgu siis selleks Tunic, The Legend of Zelda või Call of Duty. Sünnipäevasaates on ka uudised, peatume pikemalt PlayStation Plusi uuendustel, Bethesda Launcheril ning Diablo Immortalil, mis tuleb üllatusena ka arvutile. Soovituseks on , mis tuli just Steamis välja.

info_outline
22. aprilli Puhata ja mängida: kas Meta Quest päästab selle mänguaasta?  show art 22. aprilli Puhata ja mängida: kas Meta Quest päästab selle mänguaasta?

Puhata ja mängida

Ees on terendamas üsna mängudetühi suvi, aga Meta näitas uusi VR-mänge mis suures osas juba sellel aastal välja tulevad ning nii mõnigi neist paistab üllatavat, näiteks saab Among US VR-versiooni ja The Walking Dead lisaosa. Sonicu fännid saavad ühe silmaga naerda ja teisega nutta kui esimesed mängud 23 juuni uuesti ilmuvad, me saame Eesti oma Heroes of Might And Macigu, vaadata mängudes reklaame ja World of Warcraft saab järjekordse lisapaki, kus on vist mõned draakonid. Kuna uusi mänge samahästi kui pole, jätkavad Rainer Elden Ringi maailmas ja Rein Green Hell VR'is....

info_outline
15. aprilli Puhata ja mängida: Milliseid mänge üldse lähiajal oodata on? show art 15. aprilli Puhata ja mängida: Milliseid mänge üldse lähiajal oodata on?

Puhata ja mängida

Milliseid mänge üldse lähiajal oodata on? Neid pole palju, aga mõned siiski on. Ja muide, just tuli välja ka üks uus Eesti mäng. Uudistes räägime veel E3-st ja selle tulevikust, uus Kingdom Hearts tuleb ja uus Need for Speed ka. Nüüd on ka Martin mänginud Tunicut, Rein räägib pikalt Green Hell VR-ist ja Rainer pooleli olevatest mängudest. Soovituseks on XCOM 2 tasuta Episcus ja Wasteland 3, mis maksab Steamis 20 eurot. Lingilist:

info_outline
8. aprilli Puhata ja mängida: Monkey Island ja Max Payne äratatakse ellu show art 8. aprilli Puhata ja mängida: Monkey Island ja Max Payne äratatakse ellu

Puhata ja mängida

Juba sel aastal näeme Monkey Islandi uut ja paljulubavat osa ning välja kuulutati Max Payne 1 ja 2 uusversioonid. On, mille üle arutada! Ja siis veel Unreal Engine 5 on väljas ka ning uus Tomb Raider sellele tulemas. Süveneme mängude kokaraamatutesse, mis on uus kuum kaup ning Epic ja Lego alustasid koostööd. Mängudest räägime pikemalt Elden Ringist ja The Binding of Isaacust ning natukene mõnest asjast veel. Soovituseks on Epicu tasuta mängud Rogue Legacy ja The Vanishing of Ethan Carter. Lingilist:

info_outline
1. aprilli Puhata ja mängida: Kas PlayStation Plusi suur uuendus on hea või halb? show art 1. aprilli Puhata ja mängida: Kas PlayStation Plusi suur uuendus on hea või halb?

Puhata ja mängida

PlayStation Plus saab suure uuenduse, kas see on hea või mitte? Rein käis GDC-il ja räägib enda muljeid ning avaldab lõpuks ometi enda mängu. Uudistes räägime veel Netflixist, Apple'ist ja Grand Theft Auto kuutasuüõhisest teenusest. Mängudest räägib Martin Gran Turismo 7-st ja Rainer Elden Ringist ja Kirby and the Forgotten Landist. Soovituseks on Lingilist:  

info_outline
25. märtsi Puhata ja mängida: Kas Unreal päästab tulevikus kõik mängud? show art 25. märtsi Puhata ja mängida: Kas Unreal päästab tulevikus kõik mängud?

Puhata ja mängida

Täna tähistame viimast saadet praeguses stuudios ja külas on Sten Kohlmann.  Uudistes räägime värskelt välja kuulutatud Witcherist ja sellest mida CDPR'i kolimine Unreali mootorile võib tähendada. Polyphony aga otsustas Gran Turismo 7 ära lõhkuda, räägime mida toob Battlefieldi tulevik, kas ootame Apex Legendsit telefonidele, mida tähendab Sony uus stuudioost, kas Switchi kataloogid on hea idee ja miks Tekkeni anime näeb vale välja. Aga nii Rainer kui Sten on mänginud Tunicit, Mario Karti uusi radu, Elden Ringi ja Sten ka uut lumelauamängu Shredders.  Soovituseks...

info_outline
18. märtsi Puhata ja mängida: Grand Theft Auto V tuli uuesti välja ja me mängisime seda millegipärast show art 18. märtsi Puhata ja mängida: Grand Theft Auto V tuli uuesti välja ja me mängisime seda millegipärast

Puhata ja mängida

Grand Theft Auto V sai kauaoodatud uue generatsiooni uuenduse ja Rainer on seda mänginud. Martin aga võttis ette Gran Turismo 7 ning räägime edasi Eleden Ringist. Rein aga on mänginud uut Eesti mängu Office Managment 1010. Uudistes räägime Elden Ringi müügiedust, Sonicu filmist ning Microsofti indimängude üritusest. Soovituseks on ikka Ukraina toetuseks tehtud mängude kogumik. Lingilist:  

info_outline
 
More Episodes

Tänases suures ennustussaates räägime, mida me siis alanud aastalt ootame ning kes ja mis annavad sellel aastal tooni? Ja üleüldse, milliseid mänge sellelt aastalt oodata on?

Näpuotsaga on ka uudiseid, PlayStation VR2 kohta on nüüd teada nimi ja tehnilised andmed ning CESil näidati uusi graafikakaarte.

Mängudest tuleb ka juttu. Martin tegi läbi Oxenfree ja on mänginud Unpackingut, Rein on ette võtnud Griftlandsi ning Rainer The Gunki. Lisaks räägime uutest seriaalidest nagu The Witcheri teine hooaeg ja Arcane.

Lingilist:

https://www.hltv.org/news/33054/official-faze-complete-ropz-transfer

https://www.hltv.org/news/33063/top-20-players-of-2021-ropz-18

https://www.youtube.com/channel/UCD1WO86syeV5FAYhB0XxLHg